Rukometaši Bjelovara pripremili veliku dramu u Dvorani europskih prvaka

BJELOVAR – Rukometaši Bjelovara večeras su u Dvorani europskih prvaka u 6. kolu Lige za ostanak pobijedili RK Rudar 27:26

Kesizupci su vrlo loše ušli u utakmicu protiv Rudeša koji se grčevito bori za ostanak i koji je vrlo hrabro i ambiciozno došao u Bjelovar. Štoviše, gosti su vodili cijelo prvo poluvrijeme te su na odmor otišli s rezultatom  10-14.

Nastavak je opet krenuo loše za Bjelovarčane, no igrači trenera Pećine se bude od 40. minute i postepeno počinju smanjivati razliku da bi osam minuta do kraja utakmice došli na samo jedan gol minusa i da bi na kraju u dramatičnoj završnici došli do pobjede.

Inače, ovo je četvrta pobjeda rukometaša Bjelovara u nizu što im daje potpuni mir do kraja prvenstva.