
Hitovi posvećeni Željku Sabolu i Ivi Robiću večeraš će se oriti gradom
U sklopu jubilarnog 30. izdanja Terezijane, Bjelovar večeras ponovno postaje središte vrhunske glazbe i navijačke euforije. Festivalski program donosi spoj evergreen hitova, dobre zabave i zajedničkog praćenja nogometnog spektakla.
Na pozornici u Parku od 20 sati održava se glazbena večer „Evergreeni jednog grada“, posvećena dvojici velikana hrvatske glazbe – Željku Sabolu i Ivi Robiću. Njihove bezvremenske pjesme izvest će Đani Stipaničev, Antonela Doko, Darko Domjan, Ksenija Erker, Ana Uršula Najev i Davor Lovrić, uz pratnju vrhunskih glazbenika.
Nakon koncertnog dijela, od 22:30 sati atmosferu će dodatno zagrijati DJ The Juky, koji će publiku kroz navijačke hitove uvesti u zajedničko navijanje.
Vrhunac večeri slijedi u 1 sat iza ponoći, kada je organizirano zajedničko gledanje utakmice Svjetskog nogometnog prvenstva između Hrvatske i Paname. Tako će se bogat festivalski program nastaviti u pravom navijačkom ozračju, uz podršku hrvatskoj reprezentaciji.
Organizatori pozivaju sve građane i posjetitelje da se pridruže još jednoj večeri ispunjenoj glazbom, zajedništvom i dobrom atmosferom na 30. Terezijani.


