Ria, Ramona, Ameli i Lana otplesale za sedam medalja
Športski plesni klub ˝H-8˝ na najljepši mogući način za sportske plesače obilježio je Svjetski dan plesa. U Velikom Trojstvu je organiziran međunarodni bodovni turnir u standardnim i latino-američkim plesovima koji je ugostio 250 plesača iz Hrvatske i Slovenije. Bjelovarski ŠPK ˝H-8˝ okitio se s dva zlata, četiri srebra i jednom broncom, a medalje za bjelovarski plesni klub osvojile su Ria Romek, Ramona Pečar, Ameli Vukobrat-Koščak i Lana Pogledić. Turnir je organiziran pod pokroviteljstvom Grada Bjelovara, Bjelovarsko-bilogorske županije i Općine Veliko Trojstvo.
Predsjednik kluba, Dragutin Hubak, čestitao je svim natjecateljima na ostvarenim rezultatima i zahvalio na potpori i pokroviteljstvu Gradu Bjelovaru, BBŽ-i Općini i Osnovnoj školi Veliko Trojstvo te svim ostalim sponzorima.
– Bodovni turnir Trofej Bilogora u umjetničkim plesovima će se po prvi put organizirati u našoj županiji, a održat će se 13. svibnja 2023. godine u sportskoj dvorani Osnovne škole Veliko Trojstvo kazao je Hubak. Dodajmo tome kako Klub poziva svu zainteresiranu djecu i mlade da se priključe ovom mladom i motiviranom timu.