Znate li gdje će se ovog vikenda stvarati najljepše uspomene? Evo odgovora!

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Lovrakov centar u Velikom Grđevcu u subotu, 24. svibnja, postaje epicentar kreativnosti i veselja – održava se Sajam kreativnosti pod motom “Doživi, stvaraj, pamti!”. Manifestacija traje od 10 do 18 sati, a ulaz je besplatan za sve posjetitelje.

Program započinje u 11:30 svečanim otvaranjem murala, nakon čega slijedi otvorenje Sajma, umjetnički nastupi i zajednički ručak u 14 sati.

Zona kreativnosti nudi raznovrsne radionice i aktivnosti, uključujući nastup poznatog izvođača Luke Bulića, lutkarsko kazalište, dječju radionicu „Kad se male ruke slože“, glazbeni nastup DODO Acoustic te radionicu zračne akrobacije.

U zoni znanja održat će se PUB kviz o Mati Lovraku i dječjoj književnosti, dok je zona zabave rezervirana za Festival igračaka iz Ivanić-Grada koji traje cijeli dan.

Ne zaboravimo ni zonu stvaranja uspomena, gdje se posjetitelji mogu fotografirati i ponijeti kući originalnu uspomenu sa Sajma.

Posebna atrakcija je Lovrak Express, besplatna vožnja vlakićem, kao i organizirani turistički obilazak Lovrakovog centra i staza inspiriranih dječjom književnošću.

Organizatori pozivaju sve generacije da dođu, stvaraju i pamte – jer kreativnost nema granica!


PODIJELI S PRIJATELJIMA!