KORONAVIRUS Potvrđen novi slučaj u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

BJELOVAR – Danas je potvrđen novi slučaj zaraze koronavirusom na području Bjelovarsko-bilogorske županije tako da je sada u našoj županiji devet osoba pozitivnih na koronavirus, izvijestili su iz županijskog Stožera civilne zaštite.

Jučer je u Općoj bolnici Bjelovar testirano 17 osoba, 10 nalaza je obrađeno, a tijekom današnjeg dana očekuje se preostalih 7 rezultata. Ukupno je do sada u Općoj bolnici Bjelovar testirano 146 osoba. Povećao se i broj osoba koje su u samoizolaciji, s današnjim danom ima ih 534.

Naša županija i dalje je na začelju ljestvice hrvatskih županija po broju zaraženih osoba koronavirusom. Zajedničkim snagama trudimo se da tako bude i dalje! Svojim odgovornim ponašanjem budimo primjer drugima – poručuju iz Stožera.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!