NEMA NOVIH SLUČAJEVA Sve je manje osoba u samoizolaciji

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Na području Bjelovarsko-bilogorske županije danas nema novih slučajeva zaraze koronavirusom, izvijestio je županijski Stožer civilne zaštite.

Ukupno je do sada u Općoj bolnici Bjelovar testirano 200 osoba, a desetero je bilo pozitivno na koronavirus. Testirani su i pacijenti koji su bili pozitivni na koronavirus prije više od dva tjedna. Od njih četvero, tri osobe su negativne, a jedna je i dalje pozitivna na koronavirus.

Posljednjih nekoliko dana smanjuje se broj osoba koje se nalaze u samoizolaciji. Trenutno je na području naše županije u samoizolaciji 379 osoba. U proteklih nekoliko dana nije bilo kršenja mjera samoizolacije.

-Hvala vam što se pridržavate svih uputa i propisa i na taj način doprinosite da je naša županija među posljednjima u Hrvatskoj po broju zaraženih osoba koronavirusom – poručuju iz Stožera.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!