ODLIČNE VIJESTI Od danas je i Bjelovarsko-bilogorska županija ‘korona-free’

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

BJELOVAR – Bjelovarsko-bilogorska županija od danas je „korona-free“ županija jer je izliječen i posljednji zaraženi pacijent koronavirusom. Na području županije do sada je bilo 10 osoba zaraženih koronavirusom i svi su ozdravili. Do sada je testirano 649 osoba.

-Sa zadovoljstvom mogu reći da je naša županija s današnjim danom korona free županija, odnosno da više nemamo zaraženih osoba koronavirusom. Znak je to da smo svi zajedno do sada dobro radili, stoga zahvaljujem našim zdravstvenim djelatnicima, policiji, HGSS-u, našim Stožerima i  ostalima koji sudjeluju u borbi protiv koronavirusa, a veliku zahvalu upućujem i  našim sugrađanima koji su se pridržavali svih mjera propisanih od strane epidemiologa te ih pozivam da tako čine i dalje – kaže župan Damir Bajs.

Kako bi naša županija ostala „korona-free“, pridržavajmo se i dalje svih preporuka i savjeta struke.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!