OBNOVA ŠKOLE Osigurane niže režije i manji troškovi

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

GAREŠNICA – Milijun i 200 tisuća kuna je uloženo u školu u Garešničkom Brestovcu koja će nakon obnove biti energetski učinkovitija, kaže garešnički gradonačelnik Josip Bilandžija.

-Naša područna škola će na ovaj način dobiti jedno novo ruho, novi sustav grijanja, rasvjete, nove podove i zidove, sanitarne čvorove, a ne samo da će dobiti novi izgled već i manje režijske troškove i siguran sam i jedno veliko zadovoljstvo – navodi Bilandžija.

FOTO Grad Garešnica, gradonačenik Josip Bilandžija

Grad školski objekt obnavlja iako, ističe Bilandžija, nije osnivač osnovne škole.

-Mi ulažemo u naše škole, u naše učenike i na taj način stvaramo uvjete za još kvalitetniji rad i veće mogućnosti u samoj školi – ističe gradonačelnik Garešnice.

Stoga će Garešnica nastaviti ulagati u objekte područnih škola kako bi njihovi školarci, ali i nastavnici imali bolje uvjete. Onaj u Garešničkom Brestovcu se obnavlja novcem Grada te ministarstava graditeljstva i regionalnog razvoja


PODIJELI S PRIJATELJIMA!