Marija Jungić zamjenica kandidatu za župana Marku Marušiću

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Predsjedništvo Županijskog odbora HDZ-a Bjelovarsko-bilogorske županije na svojoj jučerašnjoj sjednici donijelo je jednoglasu odluku o izboru Marije Jungić kao kandidatkinje za zamjenicu župana, priopćeno je danas iz te stranke.

Marija Jungić je magistra prava, pročelnica u Gradu Grubišno Polje, a bila je i predstojnica Ureda državne uprave, stoji na kraju obavijesti koju je potpisao tajnik ŽO HDZ-a BBŽ Silvestar Štefović.

Uvjerena sam da su upravo ovi izbori i kandidatura Marka Marušića sa kojim imam priliku građanima naše županije ponuditi svoje znanje i iskustvo, ključna prekretnica kako bi u ovim turbulentnim vremenima pokrenuli našu županiju. Zato smatram da svojim profesionalnim iskustvom i znanjem, a ponajviše svojim požrtvovnim radom mogu doprinijeti razvoju naše županije, za što se građanima Bjelovarsko-bilogorske županije stavljam na raspolaganje, kratko je kandidaturu komentirala Marija Jungić.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!