Župan Marušić: Činimo sve da brza cesta nakon Bjelovara nastavi svoj put središtem naše županije

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Župan Marko Marušić podsjetio je da je jedna od njegovih glavnih tema i obećanja u predizbornoj kampanji bila dovršetak brze ceste Zagreb-Bjelovar. Na svojem Facebook profilu istaknuo je da zahvaljujući Vladi Republike Hrvatske na čelu s premijerom Andrejem Plenkovićem sutra počinje gradnja te posljednje dionice brze ceste, do Bjelovara.

„Time ujedno gradimo i prve kilometre brze ceste u našoj županiji. Međutim, već sada znamo da je to samo prva dionica. Činimo i činit ćemo sve da brza cesta, nakon što dođe do Bjelovara, nastavi svoj put središtem naše županije, gotovo cijelom njezinom duljinom. Prilika je to generacije koju moramo iskoristiti. Ta cesta otvara goleme prilike gospodarstvu, trgovini, turizmu, poljoprivredi i svim ostalim djelatnostima”, poručio je župan Marušić koji zbog koronavirusa i mjere samoizolacije neće nazočiti sutrašnjoj svečanosti i obilježavanju Dana Grada Bjelovara i Dana bjelovarskih branitelja.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!