[FOTO] Hajduk ipak preveliki zalogaj za Mladost

Na prepunom Gradskom stadionu u Bjelovaru u osmini finala kupa Mladost je pružila dobar otpor Hajduku, no razlika u kvaliteti, posebno u prvom poluvremenu, je bila očita. Od prve minute Hajduk je preuzeo inicijativu i zagospodario terenom. U 15. minuti Korovinović je iz daljine uzdrmalo spojnicu, da bi na odličnu asistenciju Marka Livaje, Mlakar u 32. minuti glavom zabio za 0-1. Već u 37. minuti Melnjak je odličnim udarcem s 20-ak metara zabio za 0-2.

U drugom poluvremenu za Mladost je u 60. minuti dosuđen jedanaesterac kojeg je izvodio Baraban, ali je vratar Hajduka obranio. Do kraja utakmice Hajduk je mirno održao prednost. Torcida je, kao sto je i najavila, došla u velikom broju te su bodrili svoje igrače, a incidenata nije bilo.