[FOTO] Županija povećala financijska sredstva bjelovarskom HGSS-u: ‘To su ljudi ogromnog srca’

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Bjelovarsko-bilogorska i dalje nastavlja sufinancirati rad HGSS-a stanice Bjelovar. 

Naime, na bjelovarskom Boriku župan Marko Marušić susreo se sa pripadnicima HGSS-a Bjelovar gdje je pročelniku Siniši Atliji predao ugovor vrijedan 15 tisuća eura. 

-Povećali smo iznos sufinanciranja rada HGSS-a, prošle godine smo osigurali 13 tisuća eura, ove godine smo to podignuli na 15 tisuća. Financijska situacija u Županiji je bolja i zato smo podignuli iznos i drago mi je da novac ide u prave ruke i da će biti iskorišten na najbolji mogući način – kazao je župan Marušić. 

Slučaj Paklenica

-Članovi HGSS-a su ljudi ogromnog srca koji rade ogroman posao, ne samo na području naše županije nego cijele Hrvatske i ja im se od srca zahvaljujem, a BBŽ će im uvijek pomagati – poručio je župan Marušić. 

Siniša Atlija, pročelnik HGSS-a Bjelovar rekao je da će novac od Županije biti potrošen na tekuće troškove koje imaju tijekom cijele godine i koje nisu jeftine.

-Inače, imamo 32 člana u stanici i naša aktivnost se svodi na potrage, najčešće u našoj županiji, dežurstva po cijeloj Hrvatskoj. Nekada idemo pomoći kolegama na većim intervencijama, kao što smo prošle godine išli u Vinkovce. Imali smo i mnogo akcija na Paklenici, a jedna je i medijima dobro poznata kada je žena rodila na Paklenici – kazao je, između ostalog, Atlija


PODIJELI S PRIJATELJIMA!