Gdje roštiljati za Praznik rada ako nemate svoj roštilj? Ovo su najpopularnija mjesta u županiji!

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Pred nama je Praznik rada, dan u godini kada zrak miriše roštilj, a stolovi se pune kobasicama, ćevapima i dobrim društvom. Dok će mnogi uživati u vlastitim dvorištima i vikendicama, oni bez takvog luksuza ne moraju odustati od prvomajske tradicije. Rješenje postoji, a skriva se u prirodi, na nekoliko provjerenih lokacija diljem Bjelovarsko-bilogorske županije.

Jedno od omiljenih obiteljskih izletišta svakako je čazmansko Vustje, gdje mir i zelenilo uz rijeku Česmu stvaraju savršenu kulisu za opušten dan. Ondje posjetitelje čekaju i uređeni roštilji pa je dovoljno ponijeti meso i dobro raspoloženje.

Ako vam je bliža Garešnica, odličan izbor je Jezero Skresovi, prostor uz vodu koji nudi dovoljno mjesta za druženje, roštiljanje i bijeg od svakodnevice.

Za one koji više vole svježi zrak i pogled s visine, daruvarski Petrov vrh nameće se kao idealna opcija. Priroda, tišina i panoramski prizori pružaju drugačiji, ali jednako privlačan doživljaj Praznika rada.

Stanovnici Grubišnog Polja često biraju svoju Baru, gdje uz roštilje mogu pronaći i klupice za cjelodnevno druženje u divnoj prirodi.

Iako Bjelovar još uvijek nema klasičnu uređenu zonu s javnim roštiljima, rješenje je nadomak ruke. Veliko Trojstvo i njihov Vidikovac već su dobro poznata destinacija za ovakve prigode. Osim prostora za roštiljanje, posjetitelje ondje čeka i impresivan pogled, a novo dječje igralište dodatno ga čini privlačnim za obitelji.

I kad smo već spomenuli Bjelovar, dobra vijest je da se upravo gradi posve nova piknik zona koja će imati i nekoliko roštilja. Bit će smješta u novom parku uz Gradski stadion, a prema najavama, ondje će građani već ovoga ljeta imati priliku uživati u blagodatima jednog od najopremljenijih parkova u Hrvatskoj pa i novim roštiljima.

 


PODIJELI S PRIJATELJIMA!