Nakon gotovo pola stoljeća rada omiljena primalja odlazi u zasluženu mirovinu

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Nakon više od 46 godina predanog rada u bjelovarskom rodilištu, u zasluženu mirovinu ispraćena je dugogodišnja primalja Kata Pašalić, žena koja je svojim stručnim znanjem, humanošću i toplinom obilježila brojne generacije novorođenčadi, njihovih obitelji i zdravstvenih djelatnika.

Kroz gotovo pola stoljeća rada u Općoj bolnici Bjelovar, Kata Pašalić stekla je ugled iznimne stručnjakinje, cijenjene kolegice, mentorice i prijateljice. Kao prvostupnica primaljstva, svoje je bogato iskustvo nesebično prenosila mladim naraštajima djelujući kao stručna suradnica i nastavnica u Medicinskoj školi Bjelovar.

Na ispraćaju u mirovinu kolegice i kolege zahvalili su joj na svim zajedničkim godinama, predanom radu i ljudskosti koju je svakodnevno unosila u svoj poziv.

„Draga Kata, hvala ti za sve zajedničke godine, za podršku, znanje i prijateljstvo. Želimo ti da u mirovini uživaš ispunjena zdravljem, srećom i lijepim uspomenama. Zauvijek ćeš ostati dio naše velike obitelji. Volimo te i od srca ti želimo sve najbolje“, poručili su kolege s odjela.

Svojim dugogodišnjim radom, profesionalnošću i nesebičnom brigom za rodilje i novorođenčad, Kata Pašalić ostavila je neizbrisiv trag u Općoj bolnici Bjelovar i bjelovarskom primaljstvu. Njezin doprinos struci i odgoju novih generacija primalja ostat će trajna vrijednost i inspiracija onima koji nastavljaju njezinim putem.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!