
Veselo je u središnjem parku, pogledajte video koji će vas teleportirati u djetinjstvo
Središte Bjelovara već se priprema za jedan od najveselijih događaja u godini – dječji doček Nove godine koji će se održati na paviljonu. Organizatori su započeli s pripremama, a vesela atmosfera već se osjeća kroz glazbene probe i posljednje tehničke detalje.
Za dobru zabavu pobrinut će se grupa Flashback, čiji nastup počinje u 11 sati, a mališane, ali i njihove roditelje, očekuje bogat i razigran program. Posebnu pažnju, kao i svake godine, privući će dolazak Moto Mrazova, koji će razveseliti djecu, ali i stvoriti pravu blagdansku čaroliju u središtu grada. Najmlađe, naravno, očekuju i slatkiši.
Dječji doček već je godinama omiljen među Bjelovarčanima jer omogućuje cijelim obiteljima da zajedno isprate staru i dočekaju novu godinu u opuštenoj i sigurnoj atmosferi. Tradicionalno, upravo se za ovaj događaj na paviljonu okuplja velik broj obitelji koje Novoj 2026. godini nazdravljaju točno u podne.
Kako izgleda glazbena proba i djelić atmosfere uoči samog dočeka, pogledajte u našem videu.


