Izbornik Dalić izmijenio sastav

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Večeras se igra 3. kolo kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a Hrvatska na Rujevici  u 20 sati i 45 minuta dočekuje Maltu. Malta je najslabija momčad u skupini H, ali isto tako, to je momčad koja je u Slovačkoj izjednačila s 2:2, te na Rujevicu dolaze puni samopouzdanja. Hrvatska koja je izgubila protiv Slovenije i dobila drugu najslabiju momčad u skupini, Cipar, mora ići na pobjedu protiv Malte.

Hrvatski izbornik Zlatko Dalić odlučio je dati priliku novim igračima, tako se u sastavu neće naći Luka Modrić, kojega izbornik odmara, kao ni Andrej Kramarić koji je ozlijeđen. Na klupi bi trebali ostati i igrači koji su igrali od prve minute u prethodne dvije utakmice. Izbornik navodi kako ovo nije zato što podcjenjuju protivnika, već zato što mora odmoriti igrače, što je normalno s obzirom na igranje triju utakmica u sedam dana.