Marin Čilić prošao u treće kolo

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Marin Čilić je pobjedom protiv Francuza Benjamina Bonzija ušao u treće kolo Wimbledona i tako ostao jedini hrvatski predstavnik na turniru u singlu.

Čilić je u meč ušao kao favorit i tu je titulu opravdao. U meč je ušao dobro, u prvom setu svojim servisom Francuzu nije dao puno šansi, a u završnici istog došao je do breka i uzeo ga za 6:4. Drugi je set nakon šest prokockanih break lopti Čilića otišao Bonziju. U trećem i četvrtom setu Čilić je bio bolji od Francuza i ta su dva seta potvrdila pobjedu Marina.

Rezultat: 6:4, 3:6, 6:3, 7:6.

U trećem kolu Čilić ide na drugog nositelja, Rusa Daniila Medvjedeva. Medvjedev je u prvom meču u četiri seta bio bolji od Jan-Lennarda Struffa, a u drugom meču je u tri seta nadjačao Carlosa Alcaraza.