[FOTO] Mladi igrači Badminton kluba Bjelovar ostvarili odlične rezultate u Osijeku

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Na prvom Regionalnom badminton kupu u Osijeku nastupilo je sedam igrača Badminton kluba Bjelovar.

U najmlađoj konkurenciji do 11 godina Lora Kalem osvojila je treće mjesto. Kod dječaka do 13 godina Noa Đuranec ispao je u četvrtfinalu, a Jurica Batinić u grupnoj fazi natjecanja. Tia Rakovčan osvojila je treće mjesto u singlu i prvo mjesto u paru s Larom Čaloš iz Osijeka u konkurenciji djevojčica do 13 godina. Zlatnu medalju osvojila je Nika Sabolović kod djevojčica do 15 godina. U parovima Nika i Lara Tomejak iz Koprivnice ispale su u četvrtfinalu.

U najstarijoj konkurenciji do 19 godina Nika Lazić osvojila je 2. mjesto kod djevojaka, a Jurica Dvornik 4. mjesto kod dječaka
U parovima Jurica Dvornik i Matej Winkler iz Osijeka ispali su u četvrtfinalu.