Možda bi neki bili zadovoljni rezultatom, ali mi smo zabrinuti

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

BJELOVAR – HDZ-ov i HSLS-ov kandidat za župana Bjelovarsko-bilogorske županije Marko Marušić komentirao je rezultate ankete agencija Prizma prema kojima HDZ uoči lokalnih izbora ima uvjerljivu prednost nad ostalim strankama.

-Drugima bi to možda bio razlog za zadovoljstvo, ali mi smo svjesni da nije vrijeme za to. Ne možemo biti zadovoljni dok su naši prijatelji, susjedi i sugrađani zabrinuti. Ne možemo biti zadovoljni dok je  naša županije danas, nakon 20 godina vlasti Damira Bajsa, prema svim ključnim gospodarskim pokazateljima u društvu najnerazvijenijih županija u Hrvatskoj. Međutim, s druge strane ne trebamo gubiti nadu, vjeru u sebe i optimizam. Svjesni smo da je pred nama veliki posao da našu Županiju napokon počnemo s dna voditi prema vrhu. Za to će nam biti potrebno zajedništvo i otvorenost prema svima, bez obzira iz koje stranke tko dolazi, mjesto u kojem živi, jesu li stariji ili mlađi, obrazovani ili manje obrazovani, iz grada ili sela. Samo zajedništvom, a ne podjelama, samo suradnjom, a ne svađama, samo uključivošću, a ne diskriminacijom, samo jednakopravnošću, a ne privilegijama možemo ponovno naprijed. U našoj županiji, uvjeren sam, postoji znanja, stručnosti, sposobnosti, volje i snage za to, i siguran sam da ćemo to zajedno i učiniti – zaključio je Marušić.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!