Rezultati policijske akcije unutar naše županije

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

U srijedu 19. svibnja je na području naše županije provedena policijska akcija vezana za prekršaje oduzimanja prednosti prolaska, nepoštivanje prometnog znaka STOP i nekorištenja pokazivača smjera.

U ovoj su akciji policijski službenici utvrdili 44 prometna prekršaja, od kojih je njih 20 bilo vezano za prekršaje u skladu s akcijom koja se provodila. Utvrđena su dva prekršaja nekorištenja pokazivača smjera, dok se 18 prekršaja odnosilo na nepoštivanje prometnog znaka STOP.

Iz policijske uprave navode kako ovakve akcije neće imati smisla, ukoliko građanstvo ne prepozna važnost poštivanja prometnih pravila i pozivaju sve sudionike u prometu na pridržavanje prometnih propisa, kako bi zaštitili sebe i sve ostale aktivne sudionike u prometu.


PODIJELI S PRIJATELJIMA!