Nakon ispadanja od Reala potukle se dvije velike zvijezde PSG-a

Real Madrid je sinoć u fantastičnoj utakmici osmine finala Lige prvaka izbacio PSG rezultatom 3-1. PSG je odlično počeo utakmicu i poveo golom nezaustavljivog Mbappea. U nastavku utakmice PSG je umrtvio utakmicu i mnogi su mislili da će Parižani lagano do četvrtfinala. No, nakon velike pogreške jednog od najboljih vratara svijeta Gianuligi Donnarumma Real je izjednačio i pod velikim naletom u dvije minute postigao još dva pogotka te tako izbacio najbogatiji klub na svijetu.

Prema pisanju Marce, Neymar i Donnarumma su se žestoko sukobili u svlačionici, suigrači su ih jedva razdvojili, a to se sve dogodilo jer je Neymar prigovorio golmanu PSG-a zbog pogreške nakon koje je Benzema zabio gol.

Donnarumma je podsjetio Neymara da je drugi pogodak Real Madrida došao nakon pogreške brazilskog reprezentativca i onda se još više zaiskrilo među njima, navodno je došlo i do fizičkog sukoba.