Argonauti su, unatoč poteškoćama, Maraton lađa završili sedmi i za to dobili priznanje

Na jučerašnjem, 26. Maratonu lađa na Neretvi nastupilo je 29 ekipa lađara, a jake bjelovarske snage predstavljali su Argonauti koji su na cilj ušli sedmi, dok su Šumari zauzeli 14. mjesto.

No, Argonauti se mogu pohvaliti kako su ove godini dobili Trofej FAIR PLAY Ivan Šprlje. Razlog tom priznanju je činjenica da im je na samom startu jučerašnje utrke pukao nosač parića, no unatoč tom problemu, pokazali su sportski duh i odveslali Maratona lađa, te osvojili visoko sedmo mjesto.

Podsjetimo, prvo mjesto odnosno prijelazni Domagojev štit te mali štit u trajno vlasništvo osvojila je Udruga lađara Zagreb. Odmah iza njih stigla je ekipa Slivnog, a treći su Gusari iz Komina.