ZAVRŠILA PETICA Organizatori se nadaju iduće godine probiti brojku od „100“ ekipa

U nedjelju je i službeno završila Petica – malonogometni turnir za djecu.

Podsjećamo, ove se godine natjecalo 99 ekipa u uzrastima U8, U10, U12, U14 i U18. U12 i U14 su svoje završnice odradili još prošle godine, a ove su godine odigrane utakmice preostalih kategorija. U najmlađem uzrastu prvo su mjesto osvojili nogometaši Daruvara koji su u finalu tek nakon izvođenja udaraca sa sedam metara slavili vršnjake pakračkog Hajduka. Treće mjesto je pripalo ekipi Sloga Plavi koja je s 2:0 nadigrala Čazmu. Što se U10 kategorije tiče, prvo je mjesto pripalo opet Daruvaru, drugi su bili dečki iz Garića 2, a treće mjesto pripalo je Mladosti iz Ždralova koji su bez većih problema slavili protiv Hajduka iz Pakraca. U18 kategorija bila je najstarija kategorija, a tu su zlato doma ponijeli nogometaši Lipika 1925, Bilogorac iz Velikog Trojstva je bio drugi, treće mjesto pripalo je Gariću, a na četvrtom se našla Bilogora 91. Sve u svemu, bio je jako dobar turnir što nam potrvrđuje i Igor Blagojević, organizator ovog turnira.

-Zadovoljan sam  turnirom, a posebno mi je drago što su sudionici samog turnira bili zadovoljni. Sve je prošlo onako kako smo i zamislili. Ove godine smo imali najveći broj prijavljenih ekipa i nadam se da ćemo sljedeće godine dostići taj broj od 100 prijavljenih ekipa te da ćemo nastaviti s tim turnirom kao što smo i do sada – istaknuo je Blagojević. Svim sudionicima, a posebno onima koji su osvojili medalje, organizatori su čestitali izrazivši nadanje da će i iduće godine reprizirati odličan turnir.