Hrvatska poražena od Walesa, sad joj prolazak na EP ovisi i o drugima!

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Nakon poraza od Turske ranije ovoga tjedna, izabranici Zlatka Dalić poraženi su u još jednoj kvalifikacijskoj utakmici za Europsko nogometno prvenstvo. Reprezentacija Walesa je u Cardiffu bila bolja s 2-1.

Domaće je u vodstvo doveo Henry Wilson u 47. minuti, pa rezultat “podebljao” 13 minuta kasnije. Mario Pašalić pobjedu umanjuje u 75. minuti i vraća nadu Hrvatskoj koja do kraja utakmice ipak ne uspijeva zabiti.

Turska je trenutno prva u D skupini sa 16 bodova, a Hrvatska i Wales su na 10. Do kraja kvalifikacija Hrvatska će još igrati protiv Latvije 18. studenoga u Rigi te protiv Armenije 21. studenoga u Zagrebu, dok će Wales igrati kod Armenije i ugostiti Tursku. Za plasman na EURO Hrvatska mora u tim utakmicama osvojiti više bodova od Walesa.