[FOTO] Bjelovarske rukometašice lavovski su se borile, no Nizozemke su bile bolje

U povijesnoj europskoj utakmici, u prvom susretu osmine finala EHF Europskog kupa, Ženski rukometni klub Bjelovar večeras je izgubio od nizozemskog HC Groot Venla.

Bjelovarske rukometasice nosene vatrenom atmosferom u krcatoj dvorani prvih 10 minuta su vodile Venlo, da bi zatim Nizozemke izjednačile i na kraju se i na poluvrijeme išlo izjednačenim rezultatom 14-14. U nastavku su Nizozemke stisnule gas i tu se vidjela njihova kvaliteta, ponajprije brzina u igri koju bjelovarske rukometašice nisu mogle pratiti. Nažalost, težak poraz i male šanse za prolaz u Nizozemskoj.
Velika pohvala bjelovarskoj publici koja je unatoč negativnom rezultatu bodrila svoje igračice.