Danijel Peček drugi je put u trkačkoj karijeri najbrže otrčao dionicu dugu 61 kilometar

PODIJELI S PRIJATELJIMA!

Danijel Peček iz AK Kvarner pobjednik je 45. Supermaratona „Od Kaptola do Kaptola“. U cilj je ušao s vremenom s vremenom 4:21:04 i to mu je već druga pobjeda na ovoj popularnoj utrci. Naime pobijedio je i 2019.

Drugo mjesto pripalo je Daliboru Jovičiću iz Bosanskog Broda koji je dionicu dugu otrčao za 4:30:30 a treći je bio Hrvoje Barić iz kluba Zagreb Runners s vremenom 4:37:39. Najbrža trkačica bila je Dubravka Mesec iz Nexe teama iz Našica s vremenom 4:45:01.

Odličnu formu pokazali su i domaći trkači. Tako je Čazmanac Marko Kolar osvojio peto mjesto, a supermaraton je otrčao za 4 sata  44 minute i 46 sekundi.